Fifa-Two
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fifa-Two

™Campionat de fifa 09 cu transferuri ™Pentru cei seriosi ™
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Propunerea ta!!!

In jos 
+2
aL3x Rob1nh0 10
zwzy
6 participanți
AutorMesaj
zwzy
Administrator
Administrator
zwzy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 8:18 pm

Puteti veni cu orice idei noi!!! Vom incerca sa le materializam daca sunt bune!!! Wink
Sus In jos
aL3x Rob1nh0 10
User
aL3x Rob1nh0 10



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 8:58 pm

eo zic sa mai bagi ekipe sa se poata juka si grupele uefa si ucl asta e parerea mea si cred k e destul de buna akum kum vrezi u !!! lol!
Sus In jos
razvan
User




Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 10:14 pm

Eu Cred Ca Cel Mai Bn E Trebuia Sa Inceapa Cu 20 De Echipe Dupa Cateva Sez Atunci Mareati Si Nr De Echipe
Sus In jos
Judy
User
Judy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 10:21 pm

io propun sa mai scoti din echipe .. prea multe
Sus In jos
Judy
User
Judy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 10:28 pm

si mai propun sa puneti imaginea asta la TRAANSFERURI:D
Propunerea ta!!! I1962_trasnferuri
Sus In jos
zwzy
Administrator
Administrator
zwzy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyLun Mar 23, 2009 10:51 pm

Gata ma am lasat 20... daca merge bn sez viitor voi mari nr la 24.. Wink si daca merge tot asa o sa maresc dupa fiecare sez.. Very Happy:D:P
si ms ca va spuneti parerile daca e bn sau rau ce am facut...Razz
Sus In jos
val3ntyno
Moderator
Moderator
val3ntyno



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:14 pm

coaie prea multe echipe !! io zik ca 16 is detule pt primu sezon WinkSmileSmile!!!
Sus In jos
zwzy
Administrator
Administrator
zwzy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:18 pm

au fost 24 si am mai scos 4... ajunge 20 e perfect Wink
Sus In jos
val3ntyno
Moderator
Moderator
val3ntyno



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:19 pm

zwzy a scris:
au fost 24 si am mai scos 4... ajunge 20 e perfect Wink

vom vedea ... cine nu apuka sa ia de la free ceva bun sa vezi cum iasa Wink
Sus In jos
zwzy
Administrator
Administrator
zwzy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:21 pm

asta e... dupa ce ca nu sa luat de la free deacum... si e treaba lui.... poate sa iasa de acum din partea mea.. sa numai astepte free`ul.... si ceva bun insemnand ce????
beckam, riquelme,etc.. astia sunt aia buni??? Smile)Smile)
Sus In jos
val3ntyno
Moderator
Moderator
val3ntyno



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:40 pm

zwzy a scris:
asta e... dupa ce ca nu sa luat de la free deacum... si e treaba lui.... poate sa iasa de acum din partea mea.. sa numai astepte free`ul.... si ceva bun insemnand ce????
beckam, riquelme,etc.. astia sunt aia buni??? Smile)Smile)

wa am zis ! bun nu mam referit is juc mai buni ca am2 la un lok :-j stai relax !! daka stiu sa ie-ie nu ies !! dar depinde cat de noobii is Smile


Ultima editare efectuata de catre val3ntyno in Mar Mar 24, 2009 1:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Korrea9
User
Korrea9



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:50 pm

Bugetele sunt prea mici!!!
5 stele:150 mil....4,5 stele:200 de mil.....4 stele:250 de mil => ca sa se faca transferuri nu 1-2 pagini de transferuri!!!bafta in organizare
Sus In jos
Korrea9
User
Korrea9



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 12:52 pm

Si inca o propunere:ar fi normal k toate echipele sa ia un clasic,adik si cele de 5 stele!
Sus In jos
Judy
User
Judy



Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! EmptyMar Mar 24, 2009 8:26 pm

vreau sa fiti parteneri cu siteu eu:D

www.fifamania.forumers.ro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunerea ta!!! Empty
MesajSubiect: Re: Propunerea ta!!!   Propunerea ta!!! Empty

Sus In jos
 
Propunerea ta!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Two :: Altele :: Propuneri Fifa-Two 2009-
Mergi direct la: